A Gazdabolt nem szűnt meg, csak egy tágasabb, új helyre költözött – olvasható a biatorbágyi önkormányzat honlapján.

Többen érdeklődtek az utóbbi időben, hogy hová tűnt a Gazdabolt. Jó hír a gazdáknak, kiskert tulajdonosoknak, állattartóknak, borászoknak, kertészkedőknek, hogy a gazdag kínálatú, minőségi termékeket kedvező áron kínáló bolt nem szűnt meg, csak átköltözött a Biatorbágy, Nagy utca 25. szám alá. A Kálvin tér szomszédságában található új telephely tágas gazdasági udvarral és továbbra is bő termékkínálattal szolgálja településünk lakosságát. A boltról ide kattintva tudhat meg többet.

Biatorbágy a vállalkozókért, a vállalkozók Biatorbágyért
Városunk önkormányzata a biatorbágyi gazdaság fellendítése érdekében térítésmentes felületet biztosít a helyi vállalkozásoknak a www.biatorbagy.hu/szolgaltatasok internetes felületen, hogy piacukat bővíthessék. Megjelentetni kívánt adataikat a honlap@biatorbagy.hu, vagy a sajto@biatorbagy.hu elektronikus levélcímre küldhetik be.

>>>Ossza meg ismerőseivel<<<

KÖVESSEN minket itt is:


Artisjus Egyesület
1016 Budapest, Mészáros u. 15-17.
Tel: (1) 488 2600
Fax: (1) 212 1544
info@artisjus.com


A Völgyhíd Tv médiaszolgáltatási tevékenységét
és műszaki fejlesztését a
Médiatanács a Magyar Média Mecenatúra Program keretében támogatja.

 

Összes videónk a szerzői jog védelme alatt áll. Engedély nélküli felhasználása tilos. (Szerzői jogi törvény: 1999. évi LXXVI. törvény)