Hetente jelentkező sportrovatunkban az elmúlt hét városunkat érintő sporteseményeiről és -eredményeiről olvashatnak. Foci, atlétika, röplabda, frizbi…csak néhány a rengeteg sportág közül, amit választhatunk, aminek szurkolhatunk, ha éppenséggel Biatorbágyon vagy környékén élünk. Lássuk, a múlt héten kikért szorítottunk!

VIADUKT SE

Labdarúgás

Nyárzáró pályaavató

A Forrás utcai sportpályát már jó ideje birtokba vehették az egyesület labdarúgói, ezúttal viszont ünnepi keretek közt is köszöntötte a Viadukt SE az új létesítményt.


A pályaavató egyben nyárzáró családi napként is szolgált, mely minden megjelent számára rendkívül jó hangulatban telt, a szakosztályok ráadásként főzőversenyen mutathatták meg egymásnak és a nagyérdeműnek gasztronómiai tudásuk legjavát.

Eredmények az előző játékhétről

A bajnoki találkozók mellett folytatódtak a Kölyökliga mérkőzései és kezdetét vette a Bozsik-program őszi sorozata.

Vác VLSE – Viadukt SE 1:1 (félbeszakadt a 67. percben)
Pest megyei I. osztályú labdarúgó-bajnokság 5. forduló
2022.09.17. szombat, 10:00 Vác Városi Stadion, gólszerzőnk: Tóth Richárd.

Viadukt SE – Inter 04V 4:1 (2:0)
Budapesti III. osztályú öregfiúk-bajnokság 2. csoport
2022.09.12. hétfő, 19:30 Forrás Sportközpont, gólszerzőink: Komlósy Tibor (2), Nyitrai Zoltán és Simonyi László.

Viadukt SE – Dorogi FC 2:3 (1:2)
U-17 Regionális bajnoki mérkőzés
2022.09.18. vasárnap, 15:00 Forrás Sportközpont, gólszerzőink: Kis Csanád és Kócsi Szabolcs.

Százhalombattai VUK SE – Viadukt SE 3:5 (1:2)
U-14 Regionális bajnoki mérkőzés
2022.09.17. szombat, 10:00 Százhalombattai sportpálya, gólszerzőink: Varga Bence (3), Németh Szilárd és Vida Milán.

„A második fordulóban a Százhalombatta együtteséhez látogattunk el, és megszereztük első győzelmünket. Bár vezetett ellenfelünk, mezőnyfölényben voltunk, amit gólokra is tudtunk váltani már az első félidőben. A második játékrész is több találatot hozott mind a két oldalon, de a vezetést mindvégig sikerült megtartani. A gyerekek egyre otthonosabban mozognak a nagypályán, jövő hét csütörtök újabb próbatétel elé kerülnek hazai pályán, a fehérvári Ikarus lesz az ellenfelünk” – összegezte Tajti András utánpótlás vezetőedző.

Viadukt SE – Mészöly Akadémia 0:7
U-12 Regionális bajnoki mérkőzés

2022.09.14. szerda, 16:30 Kolozsvári utcai Sporttelep, U-11 Régiós Bozsik torna I. forduló
🟢 Viadukt SE – Dorogi FC 1:3
🟢 Viadukt SE – Budai FC SE 5:0
🟢 Viadukt SE – Dunakanyar SE 3:0
🟢 Viadukt SE – REAC 6:0
🟢 Viadukt SE – Újpest FC 1:3
🟢 Viadukt SE – Érdi VSE 5:0

HAJRÁ VIDOK!

Kerékpár

BiaBringaRing

Tegnap avatták fel a BiaBringaRinget, városunk első erdei biciklis pályáját. A megnyitóünnepségen részt vett többek között a polgármester, Menczer Tamás, a Viadukt SE Cycling Team tagjai pedig tesztelték a vadiúj pályát.

Az eseményről készült riportot ma koraeste láthatják a Völgyhíd TV weboldalán, Facebook oldalán és Youtube csatornáján.

 

A kerékpárpálya-avatáshoz egy játék is tartozik, amiről bővebben ma délután megjelenő cikkünkben olvashatnak, de minden részlet megtalálható a IDE kattintva is.

I. BuBa EPIC

Elkészült a Budapest-Balaton kerékpáros útvonal – próbáljuk ki együtt, még idén!

‍Tedd próbára magad a BuBa Epic eseményén, és csatlakozz a teljesítménytúrához 2022. október 1-jén! Tekerjünk együtt a fővárosból a Balatonhoz, és tapasztaljuk meg együtt a régóta várt útvonalat! Várjuk a kerékpározás szerelmeseit, az aktív kikapcsolódásra vágyókat, a kaland- és kihívást keresőket, és mindazokat, akik kíváncsiak az újonnan elkészült kerékpáros útvonalra! – írják a kerékpáros verseny weboldalán.

Minden részlet ITT megtalálható!

 

Biai görkori

Pénteken és szombaton is remek programokat kínál Biatorbágy görkoris csapata a rutinosabbaknak és az érdeklődőknek egyaránt.

Pénteken egy jó nagy kört tehetünk meg a környéken, részletek ITT.

Szombaton a Velencei-tó körül gurulhatunk: IDE kattintva tudhatunk meg többet az eseményről.

Túra

A Mozgás a Természetben következő túráiról IDE kattintva tudhatnak meg többet.

 

Bármilyen, sportágakkal kapcsolatos észrevétele, ajánlása, biatorbágyi sporteseményekhez kötődő információja van, kérjük, ossza meg velünk, hogy népszerűsíthessük a helyi sportéletet! Mert sportolni – jó!

 


Iratkozzon fel hírlevelünkre!


KÖVESSEN minket itt is:


Artisjus Egyesület
1016 Budapest, Mészáros u. 15-17.
Tel: (1) 488 2600
Fax: (1) 212 1544
info@artisjus.com


A Völgyhíd Tv médiaszolgáltatási tevékenységét
és műszaki fejlesztését a
Médiatanács a Magyar Média Mecenatúra Program keretében támogatja.

 

Összes videónk a szerzői jog védelme alatt áll. Engedély nélküli felhasználása tilos. (Szerzői jogi törvény: 1999. évi LXXVI. törvény)


Készítette és karbantartja a WEBOLDAL.NET

Hide picture