Gólokban gazdag és izgalmas hét áll a Viadukt SE focistái mögött. Az Öregfiúk újabb győzelmet arattak, az U14-es csapat még közelebb került a bajnoki címhez. A felnőttek sajnos vereséget szenvedtek idegenben.

Játékeredmények a március 20-26. közötti hétről:

Dunavarsány – Viadukt SE 1:0 (1:0), Pest megyei I. osztályú labdarúgó-bajnokság 21. forduló
Időpont, helyszín: 2023.03.25. szombat, 15:00 Dunavarsányi TE Sporttelep

Vincze Gábor, a csapat vezetőedzője a következőképpen értékelte a mérkőzést:

„Sajnos közepes teljesítményt hozott a hétvégi bajnokink, nem volt sok lehetősége egyik csapatnak sem. Hiányzott belőlünk az a plusz, amivel idegenben pontot, pontokat lehet szerezni. A fiúk csinálták a dolguk, ezt a meccset most viszont el kell felejteni és újra sikerre éhesen, a nulláról kezdve még többet beletenni egy mérkőzésbe. Hajrá, VIDOK! Hajrá, Viadukt!”

Felnőttcsapatunk jelenleg a 6. helyen áll a bajnokságban 30 ponttal.

Inter 04 – Viadukt SE 1:4 (0:0), Budapesti III. osztályú öregfiúk-bajnokság 2. csoport
Időpont, helyszín: 2023.03.20. hétfő, 19:30 BVSC-Zugló Stadion

Budafoki LC – Viadukt SE 2:3, U-19 Regionális bajnoki mérkőzés
Időpont, helyszín: 2023.03.26. vasárnap, 15:00 Budafoki MTE Sporttelep

Urbán Zoltán utánpótlás vezetőedző értékelése a mérkőzés kapcsán:

„Az első félidőben nagy fölényben játszottunk, három lőtt gólunk mellett több gólszerzési lehetőségünk adódott, a befejezések előtt viszont rendre rossz döntést hoztunk. A második félidőre túlságosan is nyugodtak lettünk, ellenfelünk birtokolta többet a labdát, kétszer is sikerült betalálniuk. Nekünk ebben az időszakban csak egy-két kontrára futotta. A mérkőzés utolsó negyedórájában megint nagy ziccereket puskáztunk el. Összességében ez egy megérdemelt győzelem volt, de a helyzetkihasználásunkon még van mit javítani. Külön öröm, hogy az U17 kapusa, Marosi Balázs első U19-es bajnokiján remek teljesítménnyel járult hozzá a három ponthoz.”

Csákvár TK – Viadukt SE 6:4 (3:2), U-17 Regionális bajnoki mérkőzés
Időpont és helyszín: 2023.03.22. szerda, 18:00 Tersztyánszky Ödön Sportközpont

Kovács Milán utánpótlás vezetőedző elemzése:

„A listavezető Csákvár otthonába látogattunk, a hétközi mérkőzés egy eseményekben és izgalmakban gazdag találkozót hozott számunkra. A játékosok nagyon szervezetten játszottak, sok munkát tettek bele és küzdöttek az elejétől a végéig. Mind védekezésben, mind a támadójátékban volt kiemelkedő teljesítmény. Ezt bizonyítja az is, hogy hiába vezetett ellenfelünk négyszer is, mindig sikerült gyorsan válaszolnunk a találataikra. Középpályás labdaszerzések után rendre jól használtuk ki a mélységi indítások lehetőségét és alakítottunk ki helyzeteket. Sajnos a meccs utolsó negyedében két egyéni hibát vétettünk saját térfelünkön, amit ellenfelünk ki is használt. Ezekre már nem tudtunk válaszolni, a helyzeteink ugyan megvoltak hozzá, de a fáradtságnak is betudhatóan már nem hoztunk jó döntést a kapu előtt. A vereség ellenére is gratulálok a csapatnak, egy jó iramú, színvonalas mérkőzést játszottak erős ellenféllel.”

Mohácsi TE – Viadukt SE 2:1 (2:1), U-15 Regionális bajnoki mérkőzés, Felsőházi rájátszás
Időpont és helyszín: 2023.03.25. szombat, 11:00 Mohács Kórház utcai pálya

Tajti András utánpótlás vezetőedző értékelője:

„Izgalmas mérkőzést játszottunk Mohácson. Az első félidő fordulatos és intenzív volt, egyik csapat sem tudta igazán birtokolni a labdát. Az első bekapott gól után még sikerült egyenlíteni. A hazai együttes aztán egy szögletből a második találatát is megszerezte, erre viszont már nem tudtunk válaszolni, pedig mindent megtettek érte a fiúk. A második félidőben több nagy helyzetet is sikerült kialakítani, de a gól ennek ellenére sem akart jönni. Sajnálom, mert megvolt a lehetőségünk a pontszerzésre, igaz a játékunk most kissé elmaradt a várttól. Nagy iramú, küzdős meccset játszottunk, nem utaztunk hiába.”

Csákvár TK – Viadukt SE 0:4 (0:0), U-14 Regionális bajnoki mérkőzés, Alsóházi rájátszás
Időpont és helyszín: 2023.03.22. szerda, 15:00 Tersztyánszky Ödön Sportközpont

Viadukt SE – Százhalombattai VUK SE 5:0 (2:0)
Időpont és helyszín. 2023.03.25. szombat, 10:00 Forrás Sportközpont

Miskei Milán utánpótlás vezetőedző így látta meccset:

„A héten ez volt a második mérkőzésünk, ennek ellenére már az első perctől kezdve aktívan játszott a csapat. Az első gólig ugyan még helyenként türelmetlenek voltunk, de végig mi irányítottunk. Remek csapatjáték mellé, remek egyéni teljesítmények párosultak! Gratulálok a srácoknak!”

Horváth Ádám utánpótlásedző értékelése:

„A Budafokot láttuk vendégül egy edzőmérkőzésre. Gólokban gazdag meccset játszottunk, ahol 9:6-os eredménnyel győzedelmeskedtünk. Gratulálok a srácoknak a mentalitásukhoz és az edzéseken gyakoroltak alkalmazásához.”

és műszaki fejlesztését a
Médiatanács a Magyar Média Mecenatúra Program keretében támogatja.

Összes videónk a szerzői jog védelme alatt áll. Engedély nélküli felhasználása tilos. (Szerzői jogi törvény: 1999. évi LXXVI. törvény)